Strona główna

Nasze osiągnięcia w roku szkolnym 2017/2018

Konkurs Recytatorski "Zaufałem drodze wąskiej"

II miejsce-Szymon S.

Powiatowy Konkurs "POTYCZKI Z JĘZYKIEM POLSKIM"

II miejsce-Kornelia K. i Joanna B.

Powiatowy Konkurs "Matematyka wierszem pisana"

I miejsce-Norbert Sędłak

III miejsce-Kacper Murawa

Nasze osiągnięcia w roku szkolnym 2016/2017

XVI Powiatowy Konkurs Informatyczny

wyróżnienie- Zuzanna Misiek

Powiatowy Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

III miejsce drużynowo

Olimpiada Wiedzy ArchimedesPlus.Matematyka

laureat III stopnia-Wojciech Niwczyk

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy- Matematyka

etap szkolny-Wojciech Niwczyk

Swietlicowy Turniej Układania Puzzli

drużynowo- 2 miejsce

Mistrzostwa w tenisie stołowym

etap rejonowy- 2 miejsce

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym

powiat- 2 miejsce

Nasze osiągnięcia w roku szkolnym 2015/2016

Olimpiada Wiedzy ArchimedesPlus.J.polski

laureat IV stopnia

Gminny Konkurs Recytatorski

II miejsce zdobył Mikołaj Lorek

XV Powiatowy Konkurs Informatyczny "Ja i moje otoczenie"

I miejsce zdobyła Kornelia Kapała,wyróżnienie otrzymała Joanna Bela.

Konkurs czytelniczy

I miejsce : Michalina Sikorska, Bartosz Ptasik i Amelia Kubiszyn

Potyczki z językiem polskim

I miejsce Zuzanna Węcłaœ i Aleksandra Mróz

Gminny Konkurs Ortograficzny klas III

I miejsce zdobyła Olga Kordus

Szkolny Konkurs Ortograficzny

I miejsce - Z.Węcłas

II miejsce N.Sędłak

III miejsce J.Bela

XVII Powiatowy Konkurs Muzyczno-Plastyczny

I miejsce- Joanna Bela

II miejsce- Natalia Nowak

III miejsce- Aleksandra Mróz

Olimpiada Wiedzy ArchimedesPlus.Matematyka

laureat III stopnia- Norbert Sędłak

Olimpiada Wiedzy ArchimedesPlus.Historia

laureat III stopnia- Joanna Bela

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

etap szkolny- A.Mróz i Z.Węcłaś

Twój magazyn Swiętego Mikołaja

Milena Jórdeczka

Mistrzostwa Gminy Rawicz w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

I miejsce- Aleksandra Mróz, Martyna Leciejewska,Kornelia Kapała

Mistrzostwa Powiatu Rawickiego w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

I miejsce- Aleksandra Mróz, Martyna Leciejewska,Joanna Bela

Nasze osiągnięcia w roku szkolnym 2014/2015

Potyczki z językiem polskim

I miejsce- Karolina Niwczyk i Małgorzata Maćkowiak

Olimpiada Wiedzy ArchimedesPlus.Historia

laureat I stopnia- Joanna Bela

laureat III stopnia- Kornelia Kapała

Olimpiada Wiedzy ArchimedesPlus.Matematyka

laureat III stopnia- Wojtek Niwczyk

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

etap rejonowy- Karolina Niwczyk

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W TENISIE STOŁOWYM

I miejsce-chłopcy

IV miejsce-dziewczyny

Nasze osiągnięcia w roku szkolnym 2013/2014

IX Ogólnopolski konkurs dziecięcej twórczoœci literackiej "Młodzi twórcy na start

wyróżnienie- Joanna Bela

Grające brzdące

I miejsce- Iskierki-kategoria zespoły muzyczne kl I-III

II miejsce- Bliźniaki-kategoria zespoły muzyczne kl IV-VI

XII Powiatowy Konkurs Matematyczny dla klas III

III miejsce- Wojciech Niwczyk

Gminny Konkurs Plastyczny "Uroki polskiej wsi"

wyróżnienie- Karolina Niwczyk

Konkurs gminny Mała Olimpiada Matematyczna

III miejsce- Karolina Niwczyk

Mistrzostwa Gminy Rawicz w tenisie stołowym

II miejsce- dziewczęta

IV miejsce- chłopcy

Mistrzostwa Powiatu Rawickiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych

V miejsce K.Niwczyk

Turniej piłki nożnej

III miejsce w turnieju piłki nożnej "CHAZY 2013"

Nasze osiągnięcia w roku szkolnym 2012/2013

Igrzyska młodzieży szkolnej w tenisie stołowym na szczeblu powiatowym

III miejsce - dziewczęta

V miejsce -chłopcy

Ogólnopolski konkurs Oxford.Plus.Historia"

Laureatem została Małgorzata Maćkowiak.

Szkolny konkurs "Mistrz rachunków"

Karolina Niwczyk, Szymon Ciesielski, Monika Węcłaś

Powiatowy konkurs" Z polszczyzną za pan brat"

II miejsce-Monika Węcłaś,Katarzyna Jórdeczka, Sylwia Dobosz

Powiatowy konkurs" Potyczki z językiem polskim."

II miejsce- Monika Węcłaś,Dawid Niedźwiedź

Konkurs plastyczny "TACY SAMI "

I miejsce-Joanna Bela w kat.klas I-III

I miejsce-Małgorzata Maćkowiak w kat.klas IV-VI

wyróżnienia- Karolina Niwczyk, Dominik Lorek, Dawid Niedźwiedź

Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Naszą drużynę reprezentowali uczniowie klasy IV: Karolina Nowak,Karolina Niwczyk, Karolina Leciejewska, Karol Nowak, Dominik Lorek i Bartosz Swiątkiewicz

Konkurs"Stop napojom energetycznym"

II miejsce-Katarzyna Jórdeczka

I miejsce w XII Gminnym Turnieju klas III w dwa ognie

Naszą drużynę reprezentowali uczniowie klasy III: M.Fedyna,M.Niwczyk, M.Lorek, B.Marzęcki, A.Mróz, m.Leciejewska, E.Wawrzyniak, Z. Węcłaś i M.Samól.

Ogólnopolski konkurs Oxford.Plus.Matematyka"

Laureatem została Marcelina Samól.

Powiatowy konkurs "Jeden z dziesięciu"- finał

Naszą drużynę reprezentowali uczniowie klasy III: M.Fedyna,M.Niwczyk, M.Lorek, B.Marzęcki, A.Mróz, m.Leciejewska, E.Wawrzyniak, Z. Węcłaś i M.Samól.

Matematyka w obiektywie

XII Powiatowy konkurs informatyczny

Nasze osiągnięcia w roku szkolnym 2011/2012

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym - etap gminny (Rawicz)

I miejsce - chłopcy

I miejsce - dziewczynki

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym - etap powiatowy (Rawicz)

II miejsce - chłopcy

I miejsce - dziewczynki

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym - etap rejonowy (Smigiel)

V - VIII miejsce - chłopcy

IX - X miejsce - dziewczynki

III miejsce- UNIHOKEJ

III miejsce zajęli uczniowie klasy III w turnieju gminnym w Dwa ognie w ZSS w Rawiczu

GMINNY KONKURS WIEDZY SZKOLNEJ UCZNIÓW KLAS TRZECICH

II miejsce - Karolina Niwczyk

III miejsce - Małgorzata Maćkowiak

POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY "POTYCZKI MATEMATYCZNE"

IV miejsce - Agnieszka Niwczyk i Monika Węcłaś

GMINNE ZAWODY MASOWE KLAS I-III "Wyścigi rzędów"

V miejsce - klasa I

V miejsce - klasa II

III miejsce - klasa III

MATEMATYCZNE MISTRZOSTWA POLSKI DZIECI I MŁODZIEŻY

V miejsce w powiecie - Agnieszka Niwczyk

VII miejsce w powiecie- Szymon Leciejewski

VIII miejsce w powiecie- Natalia Kapała

Turniej piłki nożnej

III miejsce w turnieju piłki nożnej "CHAZY 2012"

XI Powiatowy Konkurs Informatyczny pt. "Pasja- łatwiej z nią czy bez niej"

I miejsce - SZYMON LECIEJEWSKI